Rádi byste
s námi spolupracovali?

Ať jste individuál, digitální nomád a online nadšenec, nebo maloobchodní či velkoobchodní podnikatel. Máme pro vás řešení. Klíčem našeho úspěchu je především váš úspěch. To si naše firma velice dobře uvědomuje a tyto zásady u partnerů jakékoliv velikosti ctí. Připravili jsme pro vás výhodné nabídky, které vám zaručí nejlepší poměr kvality a ceny. Vybíráme to nejkvalitnější zboží z Egypta, které splňuje veškeré přísné evropské standardy a požadavky. Naše firma ctí evropské časování, čestný obchod a profesionalitu. Budeme se těšit na náš společný úspěch.


Kontaktujte nás!

Jakou formu spolupráce nabízíme?

Affiliate

Staňte se našimi online partnery. Nepotřebujete žádné investice, jen svůj počítač a kreativitu.

Maloobchod

Chtěli byste zařadit do svého sortimentu některé zboží, které do ČR dovážíme? Obraťte se na nás. Máme pro vás příznivé podmínky.

Velkoobchod

Sháníte kvalitní ingredience, které používáte ve výrobě vašich produktů? Nebo jste hotel, velký prodejce a potřebujete odebírat větší množství? Naše ceny & kvalita vás nadchnou..

Co o nás říkají naši partneři?

Přečtěte si recenze našich partnerů jak na egyptské tak i na české straně. Spokojenost našich klientů je naší prioritou a dlouhodobé obchodní vztahy založené na důvěře a věrnosti jsou našim principem. Přidejte se k nim a zařaďte se tak mezi naše spokojené a úspěšné obchodní partnery.

Mohamed El Fatah, El Horia Group

"Variety Invest je společnost, kterou vlastní lidé se srdcem na správném místě. Jako výrobce kvalitních produktů z egyptské bavlny jsem požadoval, aby mé produkty zastupovali lidé, kteří dokáží ocenit naši výrobu a zároveň i investovaný čas a energii, kterou do každého kusu přenášíme, to tato firma splňuje nad mé očekávání. V kombinaci s profesionálním a přátelským přístupem je naše spolupráce více než příjemná a úspěšná. ”

Adel hakim, Edbu company

"Variety Invest je našim dlouhodobým partnerem, díky kterému naše zboží prorazilo na evropský trh. Jejich individuální přístup a péče o kvalitu exportovaného zboží nám napomáhá k udržení té nejvyšší kvality a úrovně v zákaznickém servisu a tím pádem se naše firma stala i více úspěšnější na domácím trhu. ”